Halloweenské masky a kostýmy

Boo! Strašidelné bytosti a príšery určené na vyháňanie zlých duchov majú na Halloweene strašidelné masky a kostýmy. Kostýmy a doplnky sa dajú kúpiť, prenajať alebo ručne vyrobiť.

Halloweenska maska ​​v noci sa môže sláviť pri verejných funkciách, súkromných večierkoch, blokových večierkoch av niektorých štvrtiach môžu deti sprevádzané dospelými chodiť a zaklopať na susedné dvere a oznamovať „trik alebo liečiť“.

Prajete si vyrobiť si vlastný kostým? Mnoho ľudí zistilo, že vytváranie a navrhovanie ich vlastných kostýmov prispieva k zábave tejto strašidelnej oslavy. Medzi umelecké a remeselné zručnosti a talenty môžu patriť šitie, žehlenie, bezpečnostné špendlíky, nažehľovacia páska, svorky alebo textilné lepidlo.

Dodávky, ktoré budete potrebovať, budú závisieť od vašich schopností a účelu kostýmu. Kostýmové materiály môžu zahŕňať látku, papier, nožnice, šijací stroj, lepidlo, pravítko, pero alebo ceruzku, ďalšie pojmy a špeciálne nástroje.

Ako si vyrobiť sexy kostým

Otvorte svoje šatníky a komody a skontrolujte, ktoré odevy sa môžu zmeniť. Šaty môžete zmeniť odrezaním nežiadúcej látky alebo zošitím určitých častí odevu, aby ste zdôraznili alebo odhalili svoje sexy alebo ženské krivky.

Ako prepracovať šaty pre sexy odvolanie

  1. Odrežte výstrih, aby ste odkryli štiepenie. Správna push-up podprsenka dá pridanú výťah.
  2. Rez výstrihom v kruhovom tvare vytvoriť off-rameno príchod-odtiaľ vzhľad.
  3. Vytvorte si šaty na jedno rameno a rameno.
  4. V oblasti stredových okrajov urobte diamantový rez a noste atraktívny námorný šperk.
  5. Vytvorte jednodielne šaty do hornej a bedrovej sukne a noste retiazku na zavesenie okolo nahého pásu alebo bedrovej línie.
  6. Vystrihnite štrbinu v sukni a predstavte pohľad na nohu. Rez môže byť bočný alebo predný. Ak je strih príliš hlboký, použite atraktívne dvojité šortky.
  7. Ak sa necítite dobre, keď je „príliš holá“, zakúpte si oblek z nahej látky alebo oblečte si pančuchové nohavice.
  8. Noste vhodný účes alebo parochňu. šperky, rukavice a 3 “vysoké podpätky doplnia sexy pôvab.
  9. Vytvorte si krásnu tvár so svojou osobnou kozmetikou. Tento kúzelný kostým je pre Halloween, takže zveličuje váš make-up. Používajte dlhé riasy, veľa červenej, veľmi svetlej rúžu alebo, ak si budete priať, napodobnite makeup slávnej očarujúcej celebrity a zúčastnite sa večierku ako jej vyzerajúca tvár.

strašidelný alebo tečúci kostým

Noste biely trikot s pančuchami. Pripojte toľko priehľadných bielych alebo sivých alebo matných žltých záclon, ktoré sa zmestia na vaše telo a vytvoria dlhé tečúcej šaty. Ak chcete vytvoriť plávajúce pri chôdzi, oblečte si plášť 2 “alebo 3” nad úrovňou podlahy.

Zložte látku na polovicu. Zložte ešte raz o polovicu. Položte pásku na roh zloženého rohu. Svoje merania vyznačte na okraji plášťa. Odrežte spodný kruh a odrežte asi 3 “kruh na špičke výstrihu.

Otvorte látku, umiestnite hlavu do menšieho strihu, ktorý bude tvoriť váš výstrih a nechajte kaskádu bezšvových látok kaskádovo prúdiť okolo vášho tela .

Ak si nie ste istí týmito smermi, urobte vzorku na malom hárku papiera, aby ste sa vyhli veľkej chybe. Nesprávne zloženie látky má za následok viacnásobné rezy, ktoré si budú vyžadovať šitie. Okamžitou náhradou sú roztrhané svadobné šaty. Noste alebo vytvorte masku podľa vlastného výberu.

Bezhlavý kostým

Zoberte si zo skrine starý oblek a košeľu alebo blúzku alebo sa vydajte na výlet do podkrovia a pozerajte sa do starého kufra.

Samec môže nosiť kravatu alebo motýlik. Žena môže nosiť šatku alebo kravatu.

Možno budete môcť vytiahnuť oblek aj košeľu nad hlavu a udržať ju na mieste počas nosenia tohto kostýmu.

Ak nie, postavte nosnú konštrukciu z lepenkovej škatule, ktorá bude sedieť na pleci nositeľa. Táto forma musí byť schopná znášať váhu košele a sako.

Výrez v lepenkovej krabici by mal byť schopný pohodlne sedieť na pleci. Ak sa box nevyváži, pridajte popruhy, ktoré je možné priviazať okolo chrbta a hrude nositeľa.

Krčná časť tohto kostýmu sa nosí nad hlavou osoby. Uistite sa, že sa nezobrazujú žiadne vlasy .

Kravata alebo šatka by sa mali pevne pripevniť, aby sa vytvorila krčná časť kostýmu bez hlavy.

Jednotlivec, ktorý nosí kostým, by mal mať možnosť vidieť cez tričko alebo blúzku. Ak nie, odrežte diery v košeli a vytvorte krvavé škvrny pomocou kečupu, červenej farby vody, potravinárskeho farbiva alebo atramentu z červeného značkovacieho pera. Otvory sa zdajú byť strelnými ranami.

Nezabudnite nosiť nohavice a topánky. Podrobnosti sú kritické

Používajte masku alebo make-up

Vyberte masku, ktorá predstavuje znak vášho záujmu. Maska môže zakrývať časť tváre, 2/3 tváre alebo celú masku. Masky, ktoré je možné zakúpiť v obchodných domoch, budú obsahovať jednoduché očové masky, celebrity, politické, monštrum a ďalšie.

Masky sú vyrobené z tkaniny, plastu, peny, papiera a gumy. Ak si neželáte kúpiť ozdobte si svoju masku.

Môžete si vytvoriť svoju vlastnú masku s materiálmi, ktoré máte po ruke, ako sú kartón, plagát. Alebo použite každodenný ochranný odev na tvár, ako je prilba na športovú ochranu, veľmi populárna je plynová maska ​​alebo maska ​​na potápanie pod vodou.

Muži môžu zvážiť odstránenie alebo pridanie fúzy, brady, okuliarov, klobúku alebo hlavy, odnímateľných zubov, lepenkovej krabice; nechajte svoju predstavivosť prevziať. Noste niečo neobvyklé pre váš typ osobnosti.

Ste kreatívny a milujete make-up?

Lacná maska ​​na make-up Halloween je skvelá mať po ruke, ale ak tak neurobíte, použite ceruzky na obočie, odtiene alebo pudry na očné tiene a rúž na rty .

Chráňte pokožku nanesením krému na tvár na tvár. Ceruzkou na obočie môžete nakresliť zamýšľané značky a vyplniť veľké plochy odtieňmi očných tieňov, rúžom alebo rúžom.

Halloween make-up sady budú obsahovať väčšinu farieb potrebných pre zdobenie tváre. Alebo môžete radšej kúpiť biele a čierne pleťové krémy, umelú krv a používať osobné kozmetické ceruzky a vložky na zjemnenie znakov.